Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Folyton éhesnek érzem magam...

Folyton éhesnek érzem magam kb 2 óránként. Ismertek valami természetes módszert, amivel ezt csökkenteni lehet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
mit szoktál enni? sportolsz/ha igen,mennyit?
2013. jan. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sportolok. Általában teljesen mindegy, hogy mit eszem mindig előjön ez a gond :S Tegnap pl délelőtt 2 szendvicset ettem délután pedig rántottát este pedig levest. De próbáltam már fehér húst enni ebédre és vacsira de nem segített az se.
2013. jan. 3. 08:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát amit felsoroltál, az azért nem olyan sok. Minden étkezés előtt igyál meg egy nagy pohár (mondjuk 2-3 dl) vizet, ha ez zavar téged. Az eltelít előtte.
2013. jan. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valóban nem de 4 hónap alatt 10 kilót híztam ez miatt és nagyon zavar.. Pedig előtte se sportoltam, tehát nem a mozgás miatt van.
2013. jan. 3. 09:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak szomjas vagy. Sok ember összekeveri a kettőt. Ilyenkor igyál meg két pohár vizet, és csak akkor egyél, ha utána is éhes vagy. Egyél kevesebb szénhidrátot (kenyér, péksüti), mert attól hirtelen fog megugrani a vércukrod, majd gyorsan leesik, és megint éhes leszel. Vigyél magaddal nasit, szárított gyümölcs, magok, zöldség-gyümölcs, egyél joghurtot, ha éhes vagy, és ne egész rendes kajákat egyél, csak a három főétkezésnél, hanem abból csipegess. Figyelj oda a minőségre, felejtsd el a gyorsbüfés akármiket, inkább te csomagolj magadnak normális alapanyagból készült kajákat. Egészséges amúgy is az lenne, ha az ember 3-4 óránként enne valamit, de úgy, hogy ne egye tele magát.
2013. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Utolsóval egyetértek.Táplálkozz egészségesebben,igyál több vizet,és remélhetőleg nem leszel olyan gyakran éhes,de az is igaz,amit már írtak,hogy ha az ember kb.3 óránként eszik egy kisebb adagot,az az ideális.Mivel úgy tűnik,te sem eszel egyszerre sokat,ezért miután változtattál a táplálkozásodon,és ezek után ha mondjuk egy fél-egy órával eltolódik az éhségérzeted,akkor úgy teljesen normális lesz a dolog.

2013. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg keveset iszok.. de az is közrejátszhat, hogy szinte már rágörcsölök és figyelem, hogy mikor fog korogni a gyomrom? Ezt nem bírom kizárni, hogy ne gondoljak rá. Szinte már erre építem fel a napjaimat, hogy mikor eszek.
2013. jan. 3. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!