Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szeptember óta gyakran van...

Szeptember óta gyakran van hányingerem, és sokszor fáj a hasam. Van rá valami természetes gyógymód?

Figyelt kérdés

Háromszor voltam vele orvosnál, iskola előtt reggel idén már kétszer is hánytam, van, hogy iskolában is elfog az öklendezés, de nem hányok. Az orvos daedalont ajánlott, de attól nagyon elálmosodok.

Szerintem az idegesség az oka. 16 éves lány vagyok, normál testsúlyú, (165 cm és 53 kg) sportolok, iskolában megeszek átlagosan 1-2 szendvicset, ebédelek rendesen, mindennap iszok egy bögre fekete kávét (ez lehet ok?) és napi 6-7 órát alszok.

Gyakran van dolgozatok előtt gyomorgörcsöm, de az nem szokott a hányingerrel együtt járni.

A pohár hideg víz nem segít általában.


2013. jan. 3. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én anno úgy jártam hogy nekem hányingerem volt,szédültem fájt a fejem és a hasam. Elmentem orvoshoz voltak nekem vizsgálatok és én azóta is MAGNÉZIUM+B6-ot szedek.

Csak ajánlani tudom nagyon jó és azóta nem vagyok rosszúl!!

Neked nem voltak semmilyen vizsgálatok??

2013. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem küldtek el, megnyomogatták a hasamat, és ennyi.


Köszönöm a tanácsot! Neki állok szedni mindenképp. A fejem néha szokott fájni, állandóan szédülök, de mióta kávézok, az megjavult. De ha kihagyom egyből szédülök aznap.

Megnyugodtam, hogy van "gyógymód". :)

2013. jan. 3. 19:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem :) Majd írd meg hogy jó lett-e!!!???
2013. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Még aznap találtam a gyógyszeresbe magnézium + B6 pezsgőtablettát, amire az van írva, hogy naponta maximum 3× lehet inni. El is kezdtem. Ma kicsit lázas voltam, de még így se volt hányingerem, azóta csak egyszer volt. :)

Bejött!

Köszönöm szépen. :)

2013. jan. 9. 22:44
 5/5 Local válasza:
nekem is volt sokszor hányingerem és én meg ittam két pohár vizet és elmult.
2014. aug. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!