Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az, hogy hízok még...

Miért van az, hogy hízok még akkor is, mikor kevesebbet eszem az átlagosnál, és edzek is?

Figyelt kérdés
Az edzésem napi 100 fekvő, vagy 10 perc folyamatos tárogatás, és 100 lábemelés vagy felülés. Azt veszem észre, hogy egyre csak hízok, és a hasam kezd kirepedni(valószínűleg anyutól örököltem ilyen kötőszövet hibát, vagy minek hívják)
2009. aug. 26. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, hogy olyan sok kalóriát elégetnél ezzel az "edzéssel". Persze számít a genetika is de figyelj jobban az étkezésre. Ülj le és számolgass.
2009. aug. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Számoltam egy kicsit legjobb esteben 9944 kJ, legrosszabb esetben 13130 kJ energiaértékű tápanyagot eszek meg. Ez nagyon sok?
2009. aug. 26. 20:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez body.builder.hu -s kalkulátor szerint éppen a testsúlycsökkentéséhez megfelelő(az esetemben 3040kCal-3230kCal). Még a legrosszabb esetben is a 2 érték között vagyok. Nem tudom mi lehet a gond.(95 kg, és 185 cm magas vagyok)
2009. aug. 26. 20:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem te hízol, hanem az izom tömege nő rajtad.
2009. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ezekkel a gyakorlatokkal csak átalakul a zsír izommá. Ezáltal nem fogysz, csak ha rendesen izzadnál pl futással, ami az egész testet megmozgatja. Az erősítés nem azonos a fogyással. :-)
2009. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!