Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nyárig szeretnék felszedni...

Nyárig szeretnék felszedni min.20 kg-ot. Hogyan tudom ezt minél gyorsabban megtenni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 5. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
zsíros deszka.
2011. ápr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szívesen cserélnék veled, hogy ne leadnom kelljen, hanem felszednem. :) Egyébként megkérdezhetem mi célból?

Egyél össze vissza mindent, este 9-kor is, 10-kor is, napközben is sokszor egyél sokat, ne sportolj semmit, egyél sok édességet, és már hipp hopp meg is híztál.

2011. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Egyél össze vissza mindent, este 9-kor is, 10-kor is, napközben is sokszor egyél sokat, ne sportolj semmit, egyél sok édességet, és már hipp hopp meg is híztál."


ez annál aki hizásra képtelen,annál nem válik be


egyél amennyit birsz,de sportolj is mellé,különben csak a hasadra megy


ha nem birsz sokat enni,akkor erőltess magadba eleinte napi 2,majd 3 liter folyadékot,igy tágul a gyomrod,utána már menni fog a több kaja (persze a folyadék adagot csökkentsd vissza a normálisra)

2011. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert 60kg vagyok es kb 178cm.

Reggelizek rendesen, delelott 2-3 megpakolt szendvicset betolok, ebedre sajna nem tudok sokat enni (egy ezresem van csak ebedre). Keso delutan meg este viszont nem kimelem magam, szeretek is enni szerencsere. Van hogy 11kor meg 1 nagy tanyer porkolt van a kezemben.


Szoval eszem rendesen de ez ugy tunik nem eleg.

2011. ápr. 5. 18:09
 5/8 anonim ***** válasza:

mennyit és miket mozogsz?


ebédet ha viszed otthonról,akkor olcsóbb,és nem éhezel

2011. ápr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

uszni jarok minden nap kb egy orat, ebedet az a baj hogy nem tudok vinni mer igyis 4ig suliba vagyok, utana itthon vagyok masfel orat kb es megyek uszni. Onnan meg 9 fele erek haza, olyankor mar nem allok neki ebedet csinalni.

Es mas sem sajnos.

2011. ápr. 5. 19:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond a súlyoddal, én is ugyanekkora vagyok, amikor 56 kg voltam, akkor viszont már tényleg sovány voltam. De 60-62 kg teljesen jó. Most vagyok úgy 65 kg és VAN felesleg pl. a hasamon. Szerintem már a 70 kg is rendesen látszódna, nemhogy a 80. Nem is értelek..:)

Nagyon jó hogy úszol, ha mellé futnál is, akkor feljönne pár kg izom és mondhatni tökéletes tested lenne.


23L

2011. ápr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező fiú


neki a 60 kiló kevés


lánynak 60 kiló tökéletes,fiúnak azért 70-80 kiló kell ekkora magassághoz


az az 1 óra úszás rengeteg kalóriát eléget,többet kell enned

2011. ápr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!