Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaha is ki lehet gyógyulni...

Valaha is ki lehet gyógyulni az étkezési zavarból?

Figyelt kérdés
Már sokkal jobb, mint szeptemberben volt, és mostanában egész elviselhető volt, leszámítva néha hogy hashajtó, meg csak akkor eszem néha már, ha sportolok is mellé. Persze, sportolni szeretek, de abból már kezd elegem lenni, hogy nem mindig a kaját élvezem, a kalórián, a tápértéken gondolkodok, most megettem egy pici gesztenyés kiflit és hurrá megint bűntudat. Gondolom, hogy vékony vagy vagyishogyna... De mondom, eddig egészen elviseltem az étkezési zavart, de így, hogy itthon vagyok, beteg vagyok, nincs energiám a mozgásra - így annyira nem. Egyszerűen szeretném visszakapni a régi gondolkodásomat a kajáról - most már jobban szeretem a gyümölcsöket, meg például a zabkását, már szeretek sportolni, csak még nem teljesen sikerült kiheverni az étkezési zavart... Enni azért szeretek, csak mindig bennem van, hogy mennyit kéne, mikor kéne, milyet kéne, és a francba más biztos jobban odafigyel rá, túl sokat eszem, nem magas a tápértéke satöbbi. És az jutott eszembe, hogy lehet, hogy azért vagyok ennyiszer beteg, mert nem eszem eleget amelett, hogy sportolok is. És most az is megőrjít, hogy nem tudok semmit mozogni, és már ez van 2 hete. Testzsír növekszik, izomtömeg csökken... És ezzel se kéne ennyit foglalkoznom most. Meg még ezer apró dolog van ezekkel kapcsolatban.. Ennek vége lesz már valaha is? Sokat gyógyultam, de teljesen túl fogok jutni rajta? 16/L
2013. jan. 8. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, ki lehet gyógyulni, viszont SZAKEMBER segítsége kell hozzá.
2013. jan. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!