Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek baj ha 12 éves...

Szerintetek baj ha 12 éves vagyok (6. osztályos) és csak 35 kiló? Mert többi osztálytársam sokkal nehezebbek mint én.

Figyelt kérdés
Ja, és hiába eszek nem hízok. :(

2013. jan. 12. 12:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Bocsánat, kedves kötözködő idióta. Akkor kijavítom, leírom úgy hogy te is értsed.


A tánc az sport, de ebben az esetben nem ér sokat. Nem elég intenzív mozgás (ezt nem tudom érthetőbben leírni, sajnálom). A testnevelés órával ugyan ez van. Ne hidd már, hogy a felülésfekvőtámaszguggolás és az óra végi labdajáték bármire is hasznos a szopatáson kívül. Elfáradsz, de semmit nem használtál vele a testednek.


Az hogy mozgás, az kevés. A fogmosásnál rengeteget dolgozik a bicepszed, mégsincs minden rendszeresen fogat mosó embernek normális bicepsze. Pedig rendszeresen csináljuk. A labdajátékokkal ugyan ez van. Baromira elfáraszt, de nem nézel ki tőle jobban. Max 10 év múlva.


A szalámis kenyérrel az a baj, hogy nincsen benne semmiféle hasznos tápanyag. Nulla fehérje, nulla összetett szénhidrát, nulla vitamin, nulla telítetlen zsír, viszont van benne baromi egészségtelen egyszerű szénhidrát és telített zsír. Oké hogy reggel kevésbé hízlal, de a kérdező pont hízni akar :D És ha már ezt teszi, tegye normálisan.


Egy 12 évesnek nem kell konditerembe járni és kalóriát számlálni, de oda lehet figyelni egyes dolgokra.

2013. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!:) Utolsónak mondom:reggelire nem eszek szalámis kenyeret!:DD
2013. febr. 28. 17:45
 13/18 anonim ***** válasza:
Jó, az csak egy példa volt XD Ne nekem írd, hanem az előttem lévőnek, ő hozta fel.
2013. febr. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem én hoztam fel, te hoztad fel előző :)
2013. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

tegnap 20:54


Te hoztad fel, hogy jó táplálékforrás. Nem az.

2013. márc. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

most híztam két-három kilót...:)

és nőttem is:))

2013. máj. 15. 18:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! Folytasd, ameddig el nem éred a célod :)
2013. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem kell aggódnod. Én osztálytársam is annyi volt, mondjuk ő ötödikesen. Többiek, (45--50 kilósak) mindig azzal cukkolták, hogy felemelték, dobálták, meg négykézlábra állították, és sokkal nehezebb súlyúak a hátára ültek úgy, hogy szinte majd összeroppant a sok nehéz súly alatt... Később meghízott...
2017. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!