Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehetséges 1 nap alatt több...

Lehetséges 1 nap alatt több kilót hízni, ha egy kicsit "lazítok a hurkon"?

Figyelt kérdés

Nemrég fejeztem be egy diétát és nagyon szépen lefogytam. (2 -3 hónap alatt 20 kiló) Ezt a sok súlyfelesleget viszont nem szeretném visszaszedni ezért a diéta óta így eszem:

Reggeli:

Nagyon jó minőségű müzli. (van benne kesúdió, zab és sok más ami egészséges)

hétköznap 10 óra felé megeszek egy műzliszeletet.

Ebéd: az iskolai menzára járok, ezért ez mindig más, de nem eszem sosem degeszre magam, csak annyit, amennyi jól esik. Ez általában vagy pont annyi mint a fejadag, vagy kevesebb.

3-4 óra felé gyümölcsöt szoktam enni és 5 után már semmit sem eszek, DE nem is vagyok éhes, szóval nincs szó éhezésről.


VISZONT! Tegnap ünnepeltem a születésnapomat és megittam pár sört az esti órákban. Ma reggel a mérlegre álltam és kb 2 kilóval többet nyomtam mint szoktam (61-62 közt vagyok átlagosan, ma pedig 63,5-öt mértem. A hasam olyan mintha megpuffadt volna. Egyszóval nagyon nagy lett, olyan mint régen volt még a diéta előtt! Mitől lehet ez? Lehetséges h felszedjek ennyi súlyt napok alatt?



2013. jan. 6. 18:15
 1/6 xStefix ***** válasza:
100%

Hát kezdjük ott, hogy 2-3 hónap alatt 20 kiló rengeteg! Heti 0,5-1 kiló fogyás az ideális, ennél többnél sérül az anyagcsere és jó eséllyel beindul a jojó-effektus.

Mivel sört iszol és suliba is jársz, gondolom, nem vagy már annyira fiatal. :) De, a menü, amit leírtál, még egy felnőttnek is kissé karcsú, nemhogy egy kamasznak. Nem tudom, férfi vagy-e vagy nő, de szerintem ez így kevés lesz, főleg ilyen előzmények után. És mert tanulsz is. Mondjuk az, hogy nem vagy éhes, oké, de lehet, hogy hamarosan az leszel.

És végül, nem gondolom, hogy a sörtől ugrott rád a plusz súly, bár ha nem ettél mást, akkor megeshet. A folyadék is jelentős többlet tud lenni.

2013. jan. 7. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ma megmértem megint a súlyom és visszaugrott kb 61-re úgyhogy megnyugodtam. :D
2013. jan. 7. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudsz róla, hogy koplalsz?
2013. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xStefix ***** válasza:
100%
"Csúnyábban" mondva éhezel. A tested legalábbis. :(
2013. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ne aggodj!! Amúgy hány centi vagy? Hány éves??
2013. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már nem aktuális a kérdésem :D azért köszi az érdeklődést
2013. márc. 15. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!