Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Keveset ettem ma? Valaki...

Keveset ettem ma? Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem diétázom csak kíváncsi lennék szerintetek kevés volt ez mára?és szerintetek hány kcal? Szóval reggelire egy közepes méretű, sajtos pogácsát ettem, aztán napközben 3 darab mandarint, és mivel csak most kerültem haza így hát csak most ettem egy tál húslevest ( 2 db répa, egy kis karfiol és egy nagyon kevés tészta) szerintetek ez kevés volt/egézséges? Kb hány kcal lehetett? Nagyon megköszönném ha valaki segítene,előre is köszi:)

2013. jan. 12. 18:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Kevés bizony, ha mindenhez azt írod hogy egy kis kevés, akkor szerinted sokat ettél? Hány kalória? Azt így nehéz megmondani ahhoz minden kaját grammra legalább megközelítőleg meg kéne mondanod.
2013. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!