Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy hozzam rendbe a táplálkoz...

Hogy hozzam rendbe a táplálkozásom? Nagyon nehéz.

Figyelt kérdés
Hála a vizsgaidőszaknak, jó ha napi 2x bekapok valamit. Jó esetben heti 2-3x eszek főtt kaját. Sajnos nagyon rákaptam az energiaitalra is, napi 2-3dobozzal iszok, nélküle kótyagos vagyok. Kezdem úgy érzeni, hogy ez az életmód hamar az egészségem kárára megy. Hogy változtassak? Pl. hogy lehet rászokni az 5x-i étkezésre, mikor mindig vmi dolog van, rohanok, nincs pénzem stb. És hogy lehet leszokni az energiaitalról?
2013. jan. 13. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

fogalmam nincs hogy mi jelent a rohanás, pontosan milyen az életviteled..

mondjuk reggel ha felkelsz kelj korábban hogy tudj enni. az energiaitalt meg egyszerüen ne idd ennyi...csak igy lehet.keress egészséges élénkitöket.

a napodat nem tudom igy nem tudom hogy lehet beiktatni a kajálást...

2013. jan. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
LEGyen celod az, hogy egeszsegesen elsz pl., az energiaitalt kell lecserelned friss gyumolcsre, zoldsegre, s lehet csalanteat fogyasztani, hiszen vaskepzo is, ezert mar ettol jobb lesz az etvagyad, de elenkito hatasa is van. A tobbi szinten toled fugg, mivel megfogalmaztad, ezek szerint tisztaban vagy azzal, hogy miken kell valtoztatnod, ezt kezd el.
2013. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

vigyél magaddal műanyag dobozba kaját(szendvics,alma..)

És abból mindig csipegethetsz ha mondjuk a buszon vagy vagy tanulás közben.

Esetleg vehetsz ilyen teljes kiőrlésű kekszet és azt is bárhol meglehet enni.

szerintem elég ha a három fő étkezés megvan a többi nem kell hogy valami nagy szám legyen.

Esetleg csinálhatnál valamilyen salátát azt könnyű elkészíteni és magaddal is tudod vinni hogy az ebéd meglegyen.

remélem segítettem valamit:)

sok szerencsét a vizsgákhoz:)

2013. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!