Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 12éves vagyok és ha unatkozok...

Dzsencike kérdése:

12éves vagyok és ha unatkozok akkor eszek de fogyni szeretnék mert nagyon duci vagyok mit tegyek hogy lefoggyak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdesz unatkozni, akkor az evés helyett menj el mozogni. Csodaszer nincs, ebben ne is reménykedj!
2013. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Mozgás jó ötlet, de úgysem lesz megvalósítva...

Helyette tartsál inkább vízkúrát. Ez lényegében csak arról szól, hogy naponta fix időközönként megiszol fix mennyiségű vizet. Mellette azt eszel amit akarsz. Ha érdekel pontosan, írjál rám.

2013. jan. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy lehet 12 évesen unatkozni? :-O
2013. jan. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is 12 éves vagyok és soha nem unatkozok! Hogy lehet?? De azert irok 1-2 hasznos választ: olvass egy jó könyvet, film, tanulás, vásárolni, haverok.. stb.. De ha fogyni akarsz semmi képp de egyel mert ugy nem fogsz fogyni. Én nem tudok a fogyásról annyit! De azt se értem h 12évesen hogyan lehet ducinak lenni. De ez már nem az en dolgom:D
2013. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!