Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék mindenhonann....

Fogyni szeretnék mindenhonann. Hogyan érhetném el nyárra az, , álomalakomat"?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok. 170 cm/59.5 kg. Nem szeretem a kinézetem,szeretnék vékony lány lenni... Régebben sokkal ducibb voltam és ugye sokat nőttem és nyúltam és sokan mondják,hogy vékony lettem. Szerintem nem vagyok az,max ismerősöknek vékonyABBNAK tűnök. 54-55 kg szeretnék lenni. Mindenhonann fogynék.. Leírnám magam:

Mellem nem nagyon van, hasam van, széles csípőm(:@) anya szerint a derekam vékony, combom is van.. és a vádlimat is utálom. szóval mondhatni az egész testemet.. én úgy vagyok vele,hogyha lenne mellem akkor nem lenne vészes a kinézetem. Mert ha szerintem egy lányon van husi akkor leginkább a mellén legyen mert az még nem probléma, sőt,előny. De nekem meg a hasamon van meg mindenhol máshol.. A hasam úszógumis és a csípőmön is elég sok a háj és nem tudom hogyan dolgozhatnám le... Nyárra szeretnék nagyon jó alakot.Ilyet: vékonyabb combok, lapos has,csípőmből is szeretnék lefaragni, vékony vádli. Eltudom érni megfelelő étrenddel és mozgással? És ha elérhetem valaki tudna tanácsot adni,hogy mikor mit egyek és mit mozogjak? Köszönöm! Nagyon nagy segítség lenne.


2012. márc. 26. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden lehetséges, egy dolgot kivéve: ha a csípőd genetikailag szélesebb (értsd: a csont maga), abból nem fogsz tudni lefaragni.

A többihez pedig mozgás, és az étkezésnél odafigyelés kell.

2012. márc. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát, sztem a 170enhez az 59 kg nagyon jó, de ha vékonyabb szeretnél lenni-én is voltam már 55 kg a 168,5 cm-hez-akkor mindenképpen csökkentsd a szénhidrátot, cukrot, zsírt. ez nem azt jelenti, hogy iktasd ki, de csökkentsd. én igy csináltam korábban. mostmár nem, mert 30 lettem, lassult az anyagcserém és rájöttem, hogy a túl vékony csak kevés embernek tetszik és igazán csak a divat hatása ez. ha fogysz, viszont számíts rá, hogy lehet hogy a maradék melled is eltűnik, legalábbis nekem eléggé megcsappant..
2012. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.
2012. márc. 26. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha soványabb akarsz lenni akkor napi 1x-2x menjél futni.Eleinte fél órát,vagy ha nem birod akkor 10 percet fussál és idővel a szervezeted annyi endorfint termel,hogy a végén nem fogsz leállni a futással.Nézzél kardió illetve aerob gyakorlatokat,végezd el napi rendszerességgel és garantálom,hogy megfelelő étkezés mellett teljes lesz a siker.Ha félsz,hogy vesztesz a mellbőségedből akkor nincs mitől tartanod mert általában a nők legelőször mellre híznak és ahol először keletkeznek a zsir párák,onnan tünik el utoljára.Általában fogyósoknak nem ajánlok tejtermékeket,de neked evégett kivételesen azt tanácsolom,hogy reggelente igyál meg 300ml tejet,kerüld a cukrot,fehér kenyeret....Egyél teljes kiörlésü kenyeret,müzlit,tojást(napi 2)rántottát,tükörtojást.Káros üditőket pl:Kóla,Sprite ilyeneket ne,mert a kóla a gyomorsavadat tönkreteszi és igy a kaja nehezen lesz megemészthető.Kerüld az 4%feletti zsirtartalmú ételeket.Sokszor egyél keveset.
2012. márc. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
nos, énis hasonló helyzetben voltam, mint te..énis 14 vagyok, karácsony után elterveztem, hogy a 60 kg-ombol leadok 4-et 5-öt. eleinte én úgy csináltam, hogy sokkal kevesebbet ettem. ezzel le is ment 4kg, mikor láttam hogy naggyábol elértem a célom, jó, vége a szenvedésnek egy hét alatt felzabáltam magamra 2 kg-t, tehát most 58 vagyok. szóval ezt a fajta fogyókúrát saját tapasztalatból nem ajánlom..most próbálok egészségesen élni, napi 5x enni, sok gyümit,nem vagyok éhes egész nap, sportolok és sokkal jobban érzem magam, mint a fogyi idején, kicsattanok az egészségtől:D és idővel igy is könnyen leadhatók a kilók, kitartást, csajszi, menni fog!:)
2012. ápr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!