Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy fogok ettől meghízni?

Hogy fogok ettől meghízni?

Figyelt kérdés

Nemrég kiderült, hogy hajlamom van a cukorbetegségre (tesóm is az) Az éhgyomros cukrom 5.5 volt a terhelélses cukormérésen, fél óra múlva 10.valamennyi egy óra múlva 9.7 2 óra múlva 9.9 A lényeg hogy az utolsó mérésnél vissza kellett volna menjen az éhgyomros mérésének a szintjére de még az utolsó 1 órában fel ment ráadásul. Na mind1 a lényeg, hogy a diabetikus adott nekem egy diétás könyvet és 3 hónap múlva vissza kell mennem majd megint egy terheléses mérésre (akkor kiderül, hogy cukros vagyok-e vagy csak egy kis diéta kellett) és fel kéne híznom 50 kg. 22 éves lány vagyok 44 kg vagyok most 156 cm. de ilyen diéta mellett nem tudom hogy várja el hogy meghízzak 50kg-re itt van pl az egyik napi menüm....:


Reggeli: 1 doboz kefir, 5 dkg kenyér

Tízórai: 7 dkg banán (ezt nem értem mert egyáltalán nem ehetek cukrosat, de a banán... vagy csak hozzáadott cukorra értette ezt?)

Ebéd: Húsleves (1 dkg tészta, 15 dkg zöldség) Főtt marhahús 8 dkg, Sach paradicsommártás (ez fogalmam sincs hogy mi) 10 dkg burgonya főtt

Uzsonna: 3 dkg Graham édes diabetikus süti

Vacsora: Vagdalt (6 dkg hús, 1/3 zsemle) (ez most komoly 1/3 zsemle???? ettől hogy hízok meg??? - na mind1)

Utóvacsora: 20 dkg alma, 2 db korpovit (2 db ????????? - na már....)


Ki mit gondol erről, van esélyem meghízni?

És mennyi az esély arra hogy cukros leszek? - tesómnak 9-es cukra van alapjáraton...



2013. jan. 19. 13:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ettől a kajától fogyni fogsz! Híznod kellene, mert lehet nem is vagy cukros. Ha pedig igen, akkor be kell állítani gyógyszerrel. A lányomnak is felment a cukra amikor nagyon sovány volt. Rendszeresen egyél és sportolj valamit.
2013. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

de én nem vagyok kórosan sovány.... tudom hogy ez a 44 kg tök kevésnek hangzik de amúgy nem nézek ki vékonynak (a karom az tényleg elég vékony de van seggem, combom meg minden)... egy sima karcsú testalkatnak mondanám vékony karokkal.

de a doki szerint hízni fogok, mert rendszeres az étkezés... Hát nem tudom ahogy elnéztem ezt az étrendet inkább éhen fogok halni (mert én szeretem a jó szaftos pörköltet meg az ilyesmiket... :)

Amúgy 22 éves vagyok :P

2013. jan. 19. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!