Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A tömegnővelő turmixok nincsen...

Quek kérdése:

A tömegnővelő turmixok nincsenek rossz hatással szívre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nem rég derült ki nálam egy kis szív probléma nem komoly csak versenyszerűen nem űzhetek semmi sportot. De edzeni edzhetek. Nos ha el kezdek szedni tömegnövelőt akkor az lehet rossz hatással rám?

2013. jan. 19. 21:03
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem simán + még a májadat is károsítja vagy a vesét nem tudom... szedhetnél természetes alapanyagokból készült "tömegnövelőt" is én legalábbis azt használok ha komolyabban érdekel a dolog és igazából a pénzt se sajnálod arra hogy egészséges maradj akkor írj egy üzit (itt nem akarok reklámozni elvileg tilos)
2013. jan. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Baromság, semmi bajod nem lehet a tömegnövelőtöl. Nyugodtan lehet inni szívprobléma esetén is, és nem teszi tönkre a májadat... Sima tejsavófehérje + cukor.


Teljesítményfokozókat, viszont kerüld.

Első válaszoló, biztos bedőltél valami horror áru "bio" tápkieg marketingnek...

2013. jan. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!