Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik lisztnek van olyan íze...

Melyik lisztnek van olyan íze mint a finomlisztnek? Gluténérzékeny vagyok.

Figyelt kérdés
Olyat keresek, aminek az íze a legjobban hasonlít a finomlisztre. A kukoricalisztet már próbáltam, nem nagyon jött be...
2013. jan. 24. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Hmm.. egyiknek sem.


Len, mandula, kókusz, mák liszteket szoktak használni, de egyik sem fogja azt a mámorító hatást elérni mint a búzaliszt. Okkal vagyunk érzékenyek rá, pont azért 'szeretjük' annyira, mert sok káros dolog okoz függőséget.. a liszt is ilyen.


Le lehet mondani róla, a világon majdnem mindenki érzékeny a gluténra, és sokan erősebb reakciók vagy kimutatott érzékenység nélkül is lemondanak róla. Cserébe milyen egészséges lehetsz!

2013. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ami a legjobb az a rizsliszt. A kukorica borzasztó az elején én is próbáltam de nem jott be. (En is liszterzekeny vagyok) riizslisztbol en eddi ketfajtat talaltam, az egyik ilyen ``bio`` ami számomra nem volt más mi nt a sima, viszont kisebbre van ôrölve vagy mi :D ezt asszem fél kilós kiszerelésben lehet kapni, a cba-ban, meg ilyen helyeken, és van a sima ami egykilos es bioboltban lrhet kapni pl. De van egy olyan bolt a xiii. Kerületben a vág utcában, hogy TAC- vagyis táplálék allergia központ, ott nézz körül, ja és ha sütsz vagy ilyenek mindig tobb tojassal mint az eredeti buzahoz kellene, h osszefogja. Remelem segitettem
2013. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!