Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék pár kilót...

Hogyan tudnék pár kilót felszedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Hiába próbálok sokat enni, nem hízok el. Sőt, többen is megjegyezték hogy sovány vagyok. Hogyan alakítsam az étrendem, hogy hízzak egy kicsit?


20/F



2013. jan. 26. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a gének miatt van,akkor nem fogsz hízni.Este hat után egyél.Akkor a zsír raktározódik.De ne feltétlen zsíros kaját.
2013. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Banánturmix, rengeteg kalória van benne és még egészséges is.

[link]

[link]

Az utóbbi linknél az étrendi javaslatra rápillanthatsz.

2013. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hízni úgy lehet ha az életmódod alap fenntartásánál jóval több energiát viszel be értékes,hasznos tápanyagokkal. Pl: 190cm vagy ,férfi,85kg,fiatal,sokat mozogsz, alap élet szükségeleteid kb 1300kcal fogyasztanak8szív működés,emésztés,légzés stb..), a mozgással még égetsz 1000-et és ahhoz hogy hízz még kb 1000kcal többlet kell.
2013. jan. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is vékony voltam aztán elkezdtem hízokurázni.Reggel 4 zsíroskenyér,10órai pár zacskó chips ,ebédre pizza, hambi,hotdog stb.

uzsonna hízlaló kaja vacsora hízlaló kaja,24órakor is felkeltem és ette valami nasit,Egy kis idő múlva meglett a kővetkezménye

2013. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!