Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Véres vizelet fehérje túladaho...

Véres vizelet fehérje túladaholástól?

Figyelt kérdés
Tegnap egesz nap szinte csak feherjet ettem de qmugy is inkabb csak feherjet eszem alig vmi kis szenhidratot (zoldsegbol) zsirt pedig kerulom viszont tegnap nagyon erosen pirosas volt a vizeletem ez lehet ettol vagy valami fertozest szedtem ossze?
2013. jan. 27. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ezt így nem tudjuk megmondani. De ha vér lenne a vizeletedbe akkor az vagy vese eredetű vagy húgyhólyaggyulladásból származó lenne. Előbbinél deréktáji fájdalom jelentkezne, utóbbinál vizeléskor csípő érzés lenne. Vizelet labort csináltass, ha marad a piros szín.

Nem ettél mellette céklát?

És a mai vizeleted milyen?

2013. jan. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
meg reggel is pirosas volt ugy h csak rizst ettem reggelire h keruljem a feherjet mostanra mar egeszen kitisztult:)
2013. jan. 27. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:

1. nincs összefüggés.

2. ha a zsírt kerülöd, lesz még nagyobb bajod mint a véres vizelet. Ezzel menj el orvoshoz, a zsírfóbiát meg gondold át.


Lehet, hogy a szénhidrátokról kiderült, hogy nem kell fogyasztanunk.. de zsírokat kell.

2013. jan. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!