Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tömegnövelés zsírból? 170 cm...

Valaki003 kérdése:

Tömegnövelés zsírból? 170 cm 45 kg 16/F

Figyelt kérdés
Tömeget szeretnék növelni nézelődtem body-n de nem tudom mit kéne csinálni hogy hízzak..?Gondoltam gyúrok és veszek valami tömegnövelőt ..Mit ajánlotok?

2013. jan. 27. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő étrendet nézz neten+átmozgató edzéstervet.

Sárga kapszulát olvasd el

2013. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, tudom, hogy fusztrál, hogy csak ennyi a súlyod, de sokáig én is ilyen voltam ( pedig sportoltam és most is sportolok ) és idővel megindult, ahogy idősebb lettem. Szerintem legyél türelmes 20-22 éves korodra 15 kilóval minimum több leszel! Sportolni persze sportolj, mert az még a magasságot is növeli! 23F
2013. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tömegnövelés zsírból = hízás.

Most komolyan.. a lakosság egyre nagyobb része elhízott, és te nem tudsz hízni? Meg te is hízni akarsz..? Ugyan már..


Amúgy: sok kenyér, cukor, tejtermék. Ennyi kell hozzá, nehéz és drága dolog. Az egészség ellenkezője.

2013. jan. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Edzőterembe jó ötlet lejárni sportolni, tanácsot kérni ottani szakemberektől

De 16 éves vagy, még növésben, a növekedési hormonjaid mindent fel fognak zabálni... és még a génjeid is ilyenek, akkor nem lesz egyszerű dolgod...

2013. jan. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!