Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Rendelt már valaki innen...

Rendelt már valaki innen víztisztítót? Tapasztalatok? Www.Vizmegoldas.hu

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
kidobott pénz, de annak legalább nem sok... Ha megnyugtat, hogy van ilyened... El kell dönteni, mit akarsz.. Mennyire zavar a csapvízben a klór, a nehézfémek, az esetleges mikroorganizmusok, ciszták, THM vegyületek... Ha zavar, komoly gyártót keress, ez a belinkelt csak elhiteti veled, hogy megoldottad a problémát. Mi cirka 10Ft-ért iszunk egy literrel a világ legnépszerűbb vízszűrőjével.
2013. jan. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 dieta ***** válasza:

Szintén kidobott pénz.

Ugyan úgy mint a helyi palackozású szénsav mentes ásvány vízre költeni mégis sokan teszik.

Pedig maguk is betölthetnék a palackba.

Semmi különbség.

2013. jan. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Incifinci válasza:
Nekem kb 1 éve van ilyen vízszűrőm. Nálunk vasas a víz, olyannyira, hogy foltokat hagy a kádon, ha csöpög. A gyerekeim ezért nem isszák meg a vizet és mindig ásványvizet vetetnek velem. Az ásványvizet ellenzem, drága és gyűlölöm a műanyag palackokat. A lányom szólt nekem erről a vízszűrőről. Én azt hittem, hogy a vízszűrők több százezer forintba kerülnek, de kiderült ez nem igaz. Vettünk egyet. A vasas íz eltűnt, ha klóroznak nem érezzük a vízen, míg a szomszédok panaszkodnak, hogy pár napig ihatatlan a víz, nálunk semmi. Cserélem benne a betétet, teljesen jól bevált. Egyébként felénk tényleg nem rossz a víz, most már érzem így. Különben azt írják visszaveszik, ha nem vált be úgyhogy kipróbálhatod kockázat nélkül.
2013. júl. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van tapasztalatom. Nagyon jó! Zuhanyrózsához is lehet erősíteni a szűrőt. Már két használat után selymes lett tőle a bőröm!! Lehet használni még főzéshez is.
2013. júl. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bevált. Olyannyira hogy vettem anyósomnak, könyvelőmnek, és ajánlottam a barátaimnak is. A zuhanyszűrő meg maga a csoda! A feleségem áldja a nevem, mert mióta ezt használjuk sosem kell kádat takarítani, egyszerűen nem lesz sárga. És mellesleg a bőrünk sem olyan száraz mint rég. Azért jellemző az első kommentelőre hogy neki nincs ilyen, de véleménye az van róla. És most őszintén, ennyi pénzért miért nem jó? A több százezer Ft-os gépekben is majdnem ugyanilyen szűrőbetét van, sőt némelyikben még KDF sincs. Szóval a vízmegoldás egy nagyon jó ár/érték arányú termék.
2013. júl. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A több százezer Ft-os gépekben is majdnem ugyanilyen szűrőbetét van"


Ja... majdnem.

2013. júl. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!