Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minden nap ég a gyomrom. Mit...

Minden nap ég a gyomrom. Mit tegyek? A szódabikarbóna nem használt, sem a Gaviscon tabletta. Egy ideig elmúlasztja, de aztán ismét ég a gyomrom. Van erre valami diéta?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem szimpla gyomorégés.. menj el orvoshoz, minden bizonnyal valamilyen dysppesia tipusu dolgot állapit meg, és egy savtermelésgátó (nem kötő) mint pl a zimpax elmulasztja. lehet sok savas dolgot eszel. hús,tej,tészta,péktermékek
2013. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Van egy tippem.


Gabonákat, tejtermékeket fogyaszt? Mert erre nem a gyomor savtartalmának közömbösítése (lúggal) vagy gyógyszerszedés a megoldás.. hanem az ok megszüntetése..

2013. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vizsgáltatásra mennék, tudjam mi van velem. Pl biorezonanciára.
2013. jan. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rögtön egy hiteles vizsgálati módszer, jó ötlet. Esetleg egy kecskéhez is el lehet menni, hogy kiszagolja hol a baj.. :D
2013. jan. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nem nagyon írtad van-e más tüneted is ezen kívül... pl. torokfájás, nyelési zavar...

Menj el egy gasztroenterológiai szakrendelésre minél előbb...

2013. jan. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biorezonancia az jó. De ezt mindenki magának dönti el neki mi fekszik.

Lehet valamilyen ételallergiád van.

2013. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem az volt igazán,hogy melyek azok az ételek amiket ilyen problémánál ehetek.Mindegy,már utánanéztem a google-n a gyomorsav diéta és a reflux betegek diétáját olvastam,amit ma elkezdtem és már most jobban érzem magam.Valószínű túl sok péksüteményt ettem,mert karácsonyra kaptam egy kis szendvicssütőt és hát minden nap sütöttem benne valamit.Régebben nem ettem ilyesmit ennyire sűrűn és nem is volt ilyen gyakori gyomorpanaszom.Persze a bagettokhoz kakaó és vaj is társult ami az olvasataim szerint nem ajánlott.Mindenesetre köszönöm a válaszokat,mégha nem is a kérdésre válaszoltatok.
2013. jan. 29. 15:44
 8/8 anonim ***** válasza:

Reflux diéta.. az egészséges kajálás miért nem jó.. na mindegy.


Szóval, valami változtatás, változás? Gabonákkal, tejjel mi van?

2013. jan. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!