Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a baj? 3hete rosszul...

Mi lehet a baj? 3hete rosszul vagyok. Reggel hanyingerem van faj a hasam neha megy a hasam de egesz nap kortyog es faj fejem neha szedulok is aztan iszok teat, eszek egy picit jobban leszek. De estenkent is ramjon eves utan. Terhes nem vagyok.

Figyelt kérdés

2013. jan. 31. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ők tudják milyen járvány van. Én is benne voltam. A fejed a cukor, szénhidrát hiánytól fáj. Igyál sok teát! Nekem is folyton kluttyogott a belem és a hányinger is volt, meg a hasmenés is. Széntablettát szedtem és diétáztam, valamint erős probiotikumot szedtem.
2013. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jarvany nem tart 3hetig

vszont most is rosszul lettem,elszopogattam egy cukrot es kicsivel jobb lett.alacsony vercukorszint miatt is lehet a baj? Most csak a hasam faj es hanyingerem van.

2013. jan. 31. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok én is most, hétfő óta fáj a fejem, hányingerem van, mondjuk hánytam is de csak 2 napig, viszont nekem nem megy a hasam. Esténként rám is rámjön, én voltam dokinál nekem semmit nem mondott, csak annyit h igyak sok folyadékot....szóval ennyit az orvosokról...
2013. febr. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok! Ma voltam dokinál, mert elkészült egy vérképem ami nem ez miatt lett csináltatva. Szóval nem lett jó a májfunkciós értékem a GOT és a GPT is magas. Vírusfertőzés valószínű és többen fordultak hozzá ilyen tünetekkel, ami 3 hétig is elhúzódó panaszokat okoz. Kaptam rá egy bélfertőtlenítő antibiotikumot Normix a neve és hiánycikk. Lehet ez is mond valamit, hogy járvány van? Még mindég nem tudok rendesen enni, mert émelygek és étvágyam sincs.
2013. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!