Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hova kerül bennem az étel?

Hova kerül bennem az étel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Két hétig voltam egy táborban.

158 cm vagyok és 37 kiló.

Ugyan annyit ettem mint mindenki más, aki 165cm és 45-55kg.

Reggeli: 3májkrémes kifli.

Ebéd: változatos főttétel.

Vacsora: ismét 3 kifli/kenyér valamivel.


Eddig rá lett fogva, hogy keveset eszek.. De ugyan annyit eszek mint mások. Nah, most a kérdés, hogy akkor az én szervezetem miért nem hasznosítja fel a táplálékot, és miért nem hízok?? Hiába eszek töménytelenül, nem hízok.

Ennek mi lehet az oka??


14F



2013. febr. 2. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet anyagcserezavar. Vagy szimplán genetika. Szedjél multivitamint, különös figyelemmel a B vitamin tartalomra, és egyél egészségesen. Sok zöldség, minőségi fehérje! Lehetőleg kerüld a feldolgozott élelmiszereket. Aztán meglátod...
2013. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy és ennyi. Teljesen normális. Én 27 évesen még mindig ilyen vagyok. Bármennyit zabálhatok egy deka zsír vagy izom se jön fel rám ;) Olyan szálkás vagyok mint a csiszolatlan deszka.
2013. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!