Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha ideges vagyok "nem tudok"...

Ha ideges vagyok "nem tudok" enni semmit, hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Suli miatt van legtöbbször,meg itthoni dolgok miatt.Ilyenkor semmit nem kívánok,ellenék egész nap étel nélkül,"muszájból" eszem egy-két falatok.Sokat fogytam emiatt az utóbbi időben,hogy változtassak ezen?
2013. febr. 2. 21:36
 1/3 anonim válasza:
100%
Nyugodj meg, nincsen semmi baj. Egyszer úgyis feldobjuk a pacskert, addig éljünk nyugodtan és vidáman.
2013. febr. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Botta Melinda ***** válasza:
100%

Csak mindig legyen egy kis tálkában - szükség esetére - sós mandula, kesudió, pisztácia. Ha nincs kedved enni, néhány szem biztosítja a kalóriát, és csak az első szemhez kell elhatározás, a többi már kívántatja magát...

Gondolkozz, ha nem ennéd szívesen azt, amire gondolsz, hátha jólesne valami más (egy alma, egy sárgarépa...) Meg még jó lehet evés helyett az ivás (víz, tea) is.

Rágógumitól is lehet éhessé válni.


Ha túl gyakran vagy ideges, azért azon is érdemes gondolkodni.

2013. febr. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Szívjál füvet, attól nyugodt leszel és éhes, meg szomjas is :D
2013. febr. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!