Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 19 éves fiú vagyok versenyszer...

19 éves fiú vagyok versenyszerüen sportolok és ezenkívül is sokat mozgok de a hasamról nem tudom eltüntetni a felesleget. Mit egyek min változtassak? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 12:28
 1/2 anonim válasza:

Én is hasonló 'gonddal' küzdök. Egyszer azt mondta egy orvos, hogy a szervezetünk a káros anyagokat zsírban tárolja, ami nálam/nálunk hasi tájékon rakódik le elsősorban.Amikor sportolsz és a szervezeted már a zsírok bontásába kezdene, nem fog nyúlni a hasi tájékon lévőhöz, mert tudja, hogy méreganyagok vannak benne. Megoldást nem mondott. Sportolj tovább rendszeresen és lassanként el kell tűnnie majd:)

Még egy jó tanács, ha esetleg nem sikerülne. Fogadd el, hogy ott van és ne küzdj ellene tűzzel-vassal.Nem hiszem, hogy valami orbitális hájrétegről lenne szó, ha rendszeresen sportolsz :D Sok lány azt mondja, hogy kockás hason feküdni nem kényelmes:)))

2013. jan. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mondanám orbitálisnak és a gyorsaságomon sem rontott csak zavar. Köszi a válaszod sokat segítettél és megértettem pár dolgot ami nem volt világos!
2013. jan. 22. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!