Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen étrendet ajánlotok?

Milyen étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az elmúlt pár hónapban a rossz idő miatt sajnos semmit nem mozogtam és ez meg is látszik rajtam, egyenlőre még mindig inkább a husis kategóriába tartozom, de én ennek addig szeretném elejét venni, amíg a kinézetem nem változik már-már 'gázzá'. Terepfutást, és egy kis kondizást terveztem el, viszont mondták, hogy egy jó étrend nélkül gyakorlatilag semmire sem fogok menni, etéren viszont sajnos teljesen h*lye vagyok. Nem úgy akarok kinézni mint egy terminátor és nem is 2 hét alatt szeretnék megszabadulni a fölöslegtől, csupán egy június közepe-végére szeretnék elérni egy olyan alakot aminél mondjuk nem lobok a hasamon a bőr ha futok. Milyen étrendet ajánlotok? Tapasztalatokat is szívesen várok!
2013. febr. 3. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy étrend nélkül nem ér semmit. Igaz, hogy sokat számít, de az edzés az edzés, rossz minőségű kajával is. Naponta legyen az asztalon zöldség, gyümölcs. Kevesebb édesség, kevesebb mű kaja. Napi ötszöri étkezés és étkezések előtt végezz edzéseket. Ha van valamilyen káros szenvedélyed (alkohol, dohányzás), akkor javaslom letenni, ezek ugyanis felborítják a normális anyagcserét, és az edzés hatékonyságát is gátolja.


A terepfutás kiváló. Rossz idő ellen pedig otthoni edzéseket végezz! De óvatosan, próbálj meg ne megbetegedni. Ha nagyon rossz az idő, akkor semmiképp se menj ki, ne kényszerítsd magad az edzésre.

2013. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ezen a héten szerintem már rá is állok, ment a zöld kéz! :)
2013. febr. 4. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!