Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen tömegnövelő étrendet...

Milyen tömegnövelő étrendet ajánlotok?

Figyelt kérdés

4-5 hónapja járok kézilabda edzésre + még kondizok is edzés után. Mostmár elakarom kezdeni a gyúrást egy kicsit komolyabban. Tehát milyen étrendet ajánlotok?(lehetőleg olyan legyen ami olcsó) + még egy alapozó edzéstervet.

15 éves vagyok, 175 centi kb, és 70kg

Itt lenne az étrend amit én néztem ki magamnak! Kell-e valamit változtatni rajta? Milyen tömegnövelő étrendet ajánlotok?



4-5 hónapja járok kézilabda edzésre + még kondizok is edzés után. Mostmár elakarom kezdeni a gyúrást egy kicsit komolyabban. Tehát milyen étrendet ajánlotok?(lehetőleg olyan legyen ami olcsó) + még egy alapozó edzéstervet.

15 éves vagyok, 175 centi kb, és 70kg

Itt van az étrend amit kinéztem magamnak! [link]

Kell-e valamit változtatni rajta?

Előre is köszönöm a segítségeket!



2013. jan. 21. 20:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocs hogy kétszer írtam le.
2013. jan. 21. 20:40
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ez az étrend, viszont ha éppen nincs olyan kaja, mint ami le van írva benne, akkor tudnod kell mivel tudod helyettesíteni.
2013. jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A mass nevű cukorkupacot cseréld le normális tömegnövelőre vagy tejsavóprotein+40g dextrózra edzés után.
2013. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát de nincs nagyon pénzem tonhalra meg ilyesmikre meg drágák... inkább csirkemellett veszek azzal szerintem jobban járok. Ja és azt el is felejtettem mondani hogy ilyen tápk. nincs pénzem..
2013. jan. 21. 20:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Szerintetek jobb ha csirkemellet veszek tonhal helyett?
2013. jan. 21. 20:53
 6/8 anonim ***** válasza:

a csirkemell tökéletes, sőt a legjobb:)

Tápkiegnek multivitamin mindenképpen legyen, ha edzés utánra nincs protein akkor fött tojásfehérjét próbálj burkolni.mellette meg 50g dextrózt( én italporral keverem össze, így tűrhető a cukros lötyi íze)

2013. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 KéziFun válasza:
Arra figyelj, ha kézizni akarsz a jövőben, csak kiegészítő edzés legyen a gyúrás. Ha sokat gyursz tömött lesz az izomzatod és elveszted a gyorsaságodat, meg a kaput sem fogod eltalálni. Az edzéstervedet meg egyeztesd a kéziedzővel, gondolom, nem fog örülni, ha 3 hónap múlva nem fogsz tudni egy hoszt lesprintelni:)))
2013. jan. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A suliban van az edzés is meg a konditerem is.


De köszönöm a válaszokat! :D

2013. jan. 22. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!