Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy hete kezdődött, azóta van...

Egy hete kezdődött, azóta van hogy egy teljes napig nem eszem, mert szar a gyomrom, miért van?

Figyelt kérdés

kis korom óta rossz gyakran, mindig én voltam a gyomorfájós a családban


nyáron is kb minden hónapba volt egy kaja, ami van nagyon "megülte" a gyomrom, van sokat kellett pukkantanom, vagy hascsikarás, és utána hasmenés


most olyan érzésem van, mintha a kaja amit megeszem az úgy bennmaradna a gyomromban, és bármikor felállok,leülök,mozgok érzem hogy az ott mozog velem..azóta mióta nem eszem(tegnap is csak egy fél halat ettem) enyhül az érzés, de nem tudom ha megin eszem mondjuk holnaptól akkor jobb lesz e


mi lehet a para?


tejet,lisztet nem fogyasztok, az miatt nem


megyek dokihoz, már voltam is párszor az eddigi életem, alatt de mindegyik csak az "álgyógyításos" pénzkereseti lehetőségeket fürkészi, és nem adnak választ rá hogy miért lehet


arra még gondolok hogy irritábilis bélszindróma, de ez sincs kivizsgáltatva..csak abból gondolom hogy nagyon hangulatember vagyok, és sokszor van rossz kedvem,vagy aszociáliskodom


amúgy egyáltalán nem érzem hogy gyenge lennék, csak annyi hogy nincs kedvem sportolni


19f



2012. szept. 23. 11:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!