Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék hízni? 15/F

Hogyan tudnék hízni? 15/F

Figyelt kérdés

175 cm vagyok és 53 kg.

Elkezdenék kondizni, mert vékony az alkatom.

napi 6x étkezem.

Reggeli, a féle 10 órai, ebéd, uzsonna, vacsora és lefekvés előtt 1 kicsit.

Ne gondoljatok arra hogy olyan sokat eszek. mindig 1 kicsit.



2013. febr. 10. 14:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Először is. Ha izmosodni akarsz, akkor nagyon fontos az étrend, és nagyon nem mindegy, hogy miket eszel. Én is sokáig 55-60 kg voltam tizenévesen, még 20 évesen is csak 60, most 70 vagyok. És nagyon nehezen hízó típus vagyok. Otthon edzek régóta, de azóta kezdtem el izmosodni, amióta elkezdtem súllyal a hátamon húzódzkodni, egylábas guggolásokat csinálni. Ezek már kellően megterhelést adtak. Persze, előtte sokáig súly nélkül csináltam és a guggolást se egy lábbal, hanem kettővel és táskával a hátamon, aztán fokozatosan nehezítettem. De az étrend még fontosabb: szinte minden kajálásnál sok fehérjében gazdag ételt eszek -tojás, hús, sajt- rizzsel, teljes kiőrlésű kenyérrel. Fehérje nélkül nincs izomnövekedés.
2013. febr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!