Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi számít zsíros ételnek?

Mi számít zsíros ételnek?

Figyelt kérdés
Elkezdtem edzeni, és ha valaki izmot akar növelni annak ugye kell egy megfelelő étrend. Az a gond, hogy nem tudom mi számít zsíros kajának, mit kell elhanyagolni. Tudnátok mondani olyan ételeket, melyek sok zsírt tartalmaznak?

2013. febr. 10. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Mangalica szalonna. De testépítéshez nem föltétlenül zsírt, inkább fehérjét kellene fogyasztanod.
2013. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Zsíros húsok, szalonnák.

Ezek egyébként testépítéshez pont jók. Miből akarsz energiát bevinni, cukorból (keményítőből) vagy zsírból? Az utóbbi közelebb áll az ember ideális táplálkozásához.

2013. febr. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pontosítás. A testépítés nem a zsíros húsok és a szalonna evésről szól. Ez hülyeség!!!!
2013. febr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most nyomhatnék egy Ctrl+C és Ctrl+V kombót, de unalmas lenne. Pont 1 válasszal feljebb írtam, és semmi olyan nem volt benne, hogy a testépítés zsíros húsfogyasztásról szól. Azt írtam, hogy így is lehetne, és akkor nem b@szná szét sok testépítő, sportoló a testét a rengeteg keményítővel, cukorral. Nem zsírosodnának fel tömegeléskor stb..
2013. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na akkor nyomjunk egy Ctrl+C és Ctrl+V kombót!


Zsíros húsok, szalonnák.

Ezek egyébként testépítéshez pont jók. - Nem jók, nem a legjobbak!!! De döntse el mindenki mivel akar tömegelni.


Kérdezőnek pedig egy kis nézelődni való. Étrendeket is találsz itt.

[link]

2013. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!