Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Minek egészségesen táplálkozni...

Minek egészségesen táplálkozni/főzni ha melette dohányzik/iszik az ember?

Figyelt kérdés

Ismerek pár embert, aki nem használ mikrót, mert sugároz, és káros, meg nem vesz csak bio cuccokat, meg házi tejet meg ilyeneket, és büszke rá, hogy eégszségesen táplálkozik.

De melette dohányzik/rendszeresen alkoholt iszik...


Így van értelme az egészséges táplákozásnak?



2013. febr. 12. 07:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mindegy, hogy csak dohányzik, vagy emellett még más káros anyagokat is bevisz a szervezetbe - ugyanis EGY méreggel könnyebben elbir a szervezet, mint SOKKAL/SOKFÉLÉVEL. Igy valamennyire csökkenti az ártalmakat.


Egyébként ez a kérdés visszafelé is érvényes lenne: Minek nem dohányzik valaki, ha közben ipari kajákat, félkész és készételeket eszik, tele mindenféle izfokozóval, tartósitószerrel, mesterséges szinezékekkel?


Ez ugyannak a visszája - egy csomó káros anyagot bevisz, másikakat meg kizár az életéböl.


(Mielött belekötsz, meggyözöséges nemdohányos vagyok)

2013. febr. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jó kérdés :)

Sajnos a mai életkörülmények között minden tele van káros anyagokkal.Még a bio ételek is, hiszen a víz, a levegő is tartalmaz egészségre káros anyagokat, amik um.beszívódnak a zöldségekbe, tejbe, húsba. Amúgy már sokszor kiderült,h a bio élelmiszer attól bio,h éjjel permetezik:)(na jó ez nem mindig igaz). Sugárzás a mikróból?Tudjuk már azt is,h az összes elektromos készülék sugárzik (TV., telefon)A dohányzás is egy érdekes dolog. Van aki 80-90 éves koráig szívja és végelgyengülésben hal meg.És van olyan,aki soha nem szívta mégis 40 évesen meghal tüdőrákban. Ha valakinél öröklött hajlam van a daganatok kialakulására azt elősegíti,felgyorsítja a dohányzás,ezért nem jó. Alkohol fogyasztás: mennyit és mit? Már régen tudjuk,h az alkohol-főleg a bor -kis mértékben fogyasztva kifejezetten egészséges. Ezek után ,mit tegyünk és mit ne?

2013. febr. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát jobb mintha még sz..rul is táplálkoznának:)

Amúgy mást nem tudok erre mondani,akinek ennyi esze van,az legyen is büszke.

2013. febr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sztem egyáltalán nincs értelme neki. Erre egy olyan példát tudok mondani, hogy anyósomék keményen dohányoznak. Mikor télen kifüstölt a kályha, akkor mosta ki a függönyöket, mert büdös füst szagúak lettek szerinte. Azonban én meg nem értem, mert sztem addig is nagyon büdösek voltak, mivel egész nap mellette cigiznek...
2013. febr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!