Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért van az hogy eddig...

Miért van az hogy eddig nagyon sok fogyókúrát és sportot kipróbáltam de mégsem fogytam szinte semmit? Többi lent.

Figyelt kérdés
pedig kitartóan csináltam. 2 hónapja volt egy gyomorrontásom és nem tudtam enni 2 napig annyira rosszul voltam és utána 2 hétig ( amikor már jól voltam ) alig ettem valamit , mert egyszerűen nem kívántam először és utána meg már direkt nem akrtam enni . Leadtam 7 kilót és azóta már visszatért a régi étvágyam és nem híztam vissza , pedig tényleg normális és hát kissé egészségtelenül eszek . Szeretnék még fogyni 5 kilót de nem szetetném megint éheztetni magam mert tudom hogy nem egészséges de eddig csak ez vált be... :( mit tegyek ? 14L ( 155 cm vagyok )

2013. febr. 13. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Egészség -> egészséges, viszonylag alacsony testsúly. Ez egészséges táplálkozást feltételez.

2. Nem tudsz fogyni. Miket is eszel? :) Itt lesz a magyarázat.

2013. febr. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*alacsony testzsír arányt akartam írni, nem alacsony testsúlyt.
2013. febr. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el Dr. Osváth Péter - Sportegészségügyi ismeretek című írását! Remek átfogó írás.
2013. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi , hát miket is eszem pl.: disznót marhát nem eszek halat se nagyon inkább csak csirkét , nagyon válogatós vagyok de az inkább arra vonatkozik hogy semmi zsírosat nem tudok megenni mert nem bírja a gyomrom meg nem is szeretem . De amit pl sokszor eszek : pizza, rántott husi , rizs , gyros , sok saláta , gyümölcsök , rendes müzli , sütkrumli...stb.. Na szóval hát van ami jó meg van ami nem :/ elfelejtettem írni hogy most 58kg vagyok , én nem vagyok kövér , hasam se nagy csak hát husis , szóval valahol a normális ( normális alatt nem a csontsoványakat értem) és a duci között vagyok szerintem meg sok ember szerint is .egyenletesen oszlik el rajtam .
2013. febr. 14. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor világos min tudsz változtatni. Magánügy, hogy a disznót és a halat szereted-e. Vannak olyan zsírok a halakban, amikre szükséged lenne, de éppenséggel ha a fogyásra szorítkozunk, ezzel nem is untatnálak.. Azzal sem, hogy sokkal inkább ehetnél zsírt, mint pizzát, ha fogyni akarsz.


Én röviden szeretnék most fogalmazni: Amint megszokod, hogy a húsokat tészta, rizs, krumpli nélkül edd, amint a müzlit (tejet?) elhagyod, fogyni fogsz, le fog menni ez a kis fölösleg is.

Ellenkező esetben idővel halmozódhat még rajtad több is, ez így szokott lenni.

Miért? Mert nincs szükségünk lisztre, keményítőre, ezek háború, éhezés alatt megteszik mert nincs más (nincs hús és zöldség), de a hétköznapokban nem szabadna ilyeneket adni az embereknek, ahogyan tejtermékeket sem. Úgy csinálnak a reklámokban, mintha a müzli, zab, egy teljes őrlésű kenyér vagy egy győri édes Zabfalat különlegesen jó étel lenne. Pedig nagyon távol állnak ettől!

2013. febr. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!