Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm és 49 kg vagyok hogyan...

170 cm és 49 kg vagyok hogyan fogyhatnék ebböl? Van pár kg felesleg rajtam amit szeretnék eltüntetni eddig minden fogyókúrát kipróbáltam de nem sikerült semmit

Figyelt kérdés
fogynom ezért 4 nap viznapot szoktam tartani és utána 1 nap 300 kcal naapot de ezt nem fogom sokáig birni ezért szeretnék ötleteket hogyan adhatnám le azt a pár kilo felesleget
2009. jan. 17. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
... na az ilyen embereket verném hátba!!! Basszus 49kg-ból hova akarsz már fogyni... Hány éves is vagy? Anorexiás akarsz lenni??
2009. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
93%
Remélem hogy ez csak egy rossz vicc és valójában szó nincs arról hogy fogyni akarsz. Ha mégis akkor azzal tönkreteszed a saját életed(és lehet hogy másokét is)!
2009. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
ilyen magasság súlyarány mellett nehezen hiszem el, hogy fogyókúráznod kéne, ha úgyérzed h némi súlyfelesleg van pl a hasadon -ami nem lehet vmi nagy mértékű xD- akkor végezz célzott mozgást kardio edzés után, tehát pl fuss, aztán meg felüléseket végezz.
2009. jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon vicces vagy, de foleg anorexias! Menjel orvoshoz ha nem akarsz meghalni.
2009. jan. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda??!!!....hát szerintem semmi képen se fogyokurázz egyáltalán nem vagy kövér Sőt!!!Szerintem inkább étkezz 5-ször kevesett és egészségeset és sportolj!!!Ha nem eszel az nem lesz jó a szervezetednek és elég sok betegséget is tud okozni.
2009. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne így kockára tenned az egészségedet,gondolom azért nem fogysz,mert nincs mit lefogynod,mert a súlyod jóval az ideális alatt van,.Az hogy 4 napig fast-olsz azaz víznapot tartasz nagyon egészségtelen,és valóban nem fogod sokáig bíarni,össze fogsz ensni,később pedig bele is halhatsz:(Kérlek ne csinálj butaságot,mert az anorexiából nagyon nehéz kigyógyulni.Tapasztalatból beszélek,még mindig nem gyógyultam ki teljesen.Hidd el nem kell fogynod.Ha mégis elégedetlen vagy sportolj valamit,az formál.De a 300 kcal-os önsanyargatást felejtsd el,ha nem akaod elrontani az életed.
2009. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%
Még egy anorexiás. Ezt nem hiszem el. A magasságodhoz legalább 58-60
2009. jan. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

bocsi... 58-60 kg-nak kellene lenned. Én 168 cm vagyok 56-57 kg, de minden vagyok csak kövér nem, és nincs súlyfeleslegem. Te szerintem már így is sovány vagy. Nézelődj az alábbi kérdéskörben, ahol egy ehhez hasonló kérdést tett fel egy kérdező, olvasd el, akkor hogyan vélekedtünk. Szerintem ezt a fogyókúrásdit pedig gyorsan felejtsd el, vagyis legalább kérd ki előtte a szüleid véleményét, hogy mit szólnak hozzá. De mivel annyira egybevág a két kérdés, még azt is megkérdőjelezem, hogy az előzőt is te írtad, csak azóta még 2 kilót sikerült fogynod. Hát, ha tényleg te vagy, aki az alábbi kérdést is írta, akkor gratulálok ehhez az esztelenséghez.

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__12..

2009. jan. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
:D
2009. jan. 18. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legfeljebb az lehet a problémád, hogy rosszul oszlik el rajtad a súly, és van, ahol picit többnek látszik, de ilyen súly mellett biztos van, ahol sokkal kevesebb, mint aminek lennie kéne. Szerintem kezdj el sportolni, és inkább alakformálást csinálj, de ne fogyókúrázz.
2009. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!