Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mely gyümölcsöket és zöldségek...

Mely gyümölcsöket és zöldségeket nem érdemes összeenni?

Figyelt kérdés
A gyümölcsöt alapvetően nem érdemes összeenni a zöldségekkel. De a két csoporton belül melyeket nem érdemes, ha el akarom kerülni a hasmenést, a puffadást vagy az erjedést?
2011. nov. 19. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha túl sok rostosat eszel,akkor hasmenést okoz.
2011. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már megbocsáss, de honnan jutnak eszedbe ilyen hül.ye gondolatok? Te sóskát eszel banánnal? Vagy karalábét petrezselyemmel? Vagy kimondottan ki akarod próbálni a tököt az ananásszal, meg a szőlővel? Ha normálisan, normális mennyiséget eszel, és rendben van az emésztőrendszered nem árt meg semmi. De ha megeszel 2 kg szilvát, meg 5 kg dinnyét, akkor nehéznek fogod érezni magadat.
2011. nov. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egyáltanán nem hülyeség.

Zöldségeket szerintem eheted együtt attól nem puffadsz, legalábbis én nem szoktam.

Viszont gyümölcsökből már nem. Vagy egyfajtát eszek magokkal vagy zabpehellyel vagy csak magában. Ha kombinálom akkor próbálom a savasabbat a kevésbé savassal. Például alma + banán.

De almát naranccsal már nem ennék mert túl sok sav van bennük és keverednek és BANG puffadok ezerrel.

2011. nov. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!