Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz hogy az Acai Berry...

Igaz hogy az Acai Berry csökkenti az étvágyat és "életerőt" ad?

Figyelt kérdés
Na jó tudom, hogy nem adna semmi szuper "életerőt", úgy értem, hogy kissé éberebbé és energikusabbá tenne? És igaz, hogy csökkenti az étvágyat? Mert én szedtem jó pár hónapig C vitamint mivel nagyon beteges voltam, és észrevettem, hogy kevésbé voltam éhes. Ezen kívül van valami /még/ figyelemre méltó hatása? Valaki próbálta már? És ha igen milyen volt? 1000mg-os kapszula túl erős lenne, amolyan kiegészítőnek? Nem szedek semmi mást. Köszönöm a válaszokat!
2013. febr. 16. 23:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Acai, az a Goji bogyó, ugye?


Nézz utána a kínai gyógynövény leírásának. Ott kaphatsz képet a működéséről. Mint gyógynövény, van egy hatása, ami bizonyos esetekben ideális, bizonyos esetekben ugyan ennyire fölösleges lehet.

Nagyon kevés 'aduász' gyógynövény van, ami mindig mindenkinek jó, általában az állapotodat kell ismerni és ahhoz találni megfelelő gyógynövényeket. Csak egy tipp volt:)

2013. febr. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!