Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Dr Légrády Péter: tojás,...

Dr Légrády Péter: tojás, táplálkozás, egészség című könyvben megjelent diétát (életmód váltást) ismeri, alkalmazza valaki?

Figyelt kérdés
Amennyiben igen, le tudná írni nekem, hogy mikor mit lehet enni?
2013. febr. 20. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindjárt megnézem neked. Légrády nagy koponya volt, kíváncsi vagyok erről mit írt.
2013. febr. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A koldusi vacsorára gondolsz?

Ez teljes mértékben hiteles.


Ahogy a könyvben is van: reggel célszerű zsírokat fogyasztani, zöldségeket, fehérjéket. Fölösleges keményítőt.. fontos jóllakni reggel.


Kiadós ebéd ugyan így: tartalmazzon zsírokat, fehérjét.


A vacsora lehet szegényes vagy elhagyható, kis zöldség.. húsleves leve zöldséggel, kis mennyiségű.


Légrády igazából alátámasztotta műszeres vizsgálatokkal a bölcsességet amit régen is ismertek az emberek, és a táplálkozási ajánlást amit a kínaiak, a taoista tudományok már 1000 éve ismertek.

2013. febr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, ezeket nagyjából én is leszűrtem, csak keresnék olyan embereket akik ezt csinálták, alkalmazták, hogy ők vajon mit ettek, mit tiltottak meg maguktól :)
2013. febr. 21. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Azért írtam, mert én ha nem is minden nap de így eszem.


Az embernek mindig zöldségekre és húsokra, tengeri-vízi állatokban található zsírokra van szüksége, függetlenül attól hogy mikor miket eszik. Légrády erről kevesebbet írt.


Én lényegében a paleolit táplálkozás elveit ültetem át a Légrády féle beosztásra, ám nem vagyok pontos, mert általában 4. étkezésem is van, és igen tisztességesen vacsorázom. De, ezen lehet változtatni, főleg ha problémát okoz a vacsora.

2013. febr. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!