Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 15 éves vagyok és most ismerke...

Bicsirli kérdése:

15 éves vagyok és most ismerkedek a testépítéssel . Szerintetek hatásos/egészséges lenne számomra ha fehérje bevitelt táplálkozás mellet fehérje porral egészíteném ki? 15/F

Figyelt kérdés

2013. febr. 20. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen proteint ennél. A divatos, olcsó szója és tej fehérjék nem különösebben ajánlottak (emberi fogyasztásra). Tojásból, marhából készült fehérjét lehet enni, de minek? Gyakorlatilag ugyan olyan jó ha húst eszel edzés után. Persze a porok felszívódása gyorsabb, na legyen ennyi előnyük, fantasztikus.


Az étkezéseden és az edzéseden múlik hogy mit érsz el, konkrétan a fehérjepor.. áh, minimális mértékben számít. Legyen meg a szükséges fehérje beviteled húsokból (és esetleg a kiegészítőből) és fejlődéhez szükséges energia mennyiséged, ebben sokat segítenek a zsírok.

Ha ügyes vagy, akkor nem kezdesz bele embertelen rizsevésbe, hanem zöldség-hús-zsír alappal is szépen fejlődsz, csakhogy hoppá, ez így nem lesz káros.

2013. febr. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem 15 évesen elsősorban a helyes táplálkozásra kéne fektetni a hangsúlyt, ebben a korban, még amúgy sem egészséges hatalmas súlyokkal eddzened, most az lenne a jó, ha egy szálkás izomtömeget tudnál magadradolgozni, ehhez pedig bőven elég a fehérjedús táplálkozás.

De nálam ők jobban tudnak segíteni neked, regelj be, és itt érdeklődj: www.bodybuilder.hu

2013. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!