Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Neked mit jelent az egészséges...

Neked mit jelent az egészséges táplálkozás? Mit, mikor eszel? Leírnád egy napod?

Figyelt kérdés
2013. febr. 2. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy kb 2 óránként egyél valamit

Reggeli: Hal, kukorica, saláta esetleg rizs

Ebéd: csirkemell/pulykamell, rizs, brokkoli(ez nagyon hasznos), saláta

Este: 1-2 órával lefekvés előtt túró, kis zab, vagy mozzarella ilyenkor ne nagyon fogyassz szénhidrátos ételeket pl: kenyér, rizs, krumpli stb.

Napközben ezek közt dobj be valami grillezett csirkemellet paradicsommal, és oreganós mozzarellával. Finom kombó:D

2013. febr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi.

Én így étkezem:

Reggel: wasa kenyér pulykamell sonkával, egy lehelet vékony sajttal és sok zöldséggel (paradicsom, paprika, saláta) vagy tojás tortilla sajttal sok zöldséggel vagy zabkása gyümölccsel.

Délelőtt folyamán 1 alma vagy narancs

Ebédre: hús főzelékkel (liszt mentesen) vagy grillezett csirkemell vele sült sajtos brokkolival (nagyon szeretem) vagy barna rizses rizottóval.

Délután elrágcsálok egy fél marék diót vagy kesudiót.

Vacsorára, ha nagy az édesség utáni vágyam, akkor zsírszegény krémtúrót eszek, vaníliásan vagy fahéjasan édesítővel, ha nem nagy az édesség sóvárgásom, akkor pedig heck vagy alaszkai tőke hal filé citromosan átsütve saláta ágyon.

Ez így egészséges ezek szerint?

Hetente 1 alkalommal bekapok még 2-3 kocka 75%-os étcsokit.

2013. febr. 2. 13:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán jó:D ha nem izomtömeg építés a célod hanem az, hogy egészséges maradj tökéletes.
2013. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jól étkezel Kérdező, sokan példát vehetnének rólad! Csak így tovább!
2013. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!