Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hizokura recept?

Hizokura recept?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 22:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
85%

A testalkatodtól függ, hogy mennyire tudsz hízni. Ha gyors az anyagcseréd akkor egyszerűen nem, vagy nehezen.


Egyél sok péksütit, az tele van szénhidráttal (kakaós csiga meg ilyesmik)

2009. szept. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
Kevésszer egyél sokat, akkoris lehetőleg chipset vagy édességet. Garantáltan meg fogsz hízni.
2009. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

téves...napiszinten megeszek 2 zacskó chipset,20-30 deka csokit,péksütit,pizzát,hambit,tésztákat,hust,de gyakorlatilag mindent probáltam,mégsem tudok hizni,50 kiló felé nem tudok,170 centi vagyok (ez nem koros soványság persze,de jobb szeretném ha 6-8 kiló rámjönne)

22/L

2009. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
ne akarj hizni, foleg NE ilyen gyorsettermi sz*rokkal meg chipsekkel meg edessegekkel...a celodat lehet h elered, de ezek nelkul is sorra jonnek a betegsegek, igy meg aztan pláne..par ev mulva aztan nem gyozod venni a gyogyszereket..ha egyaltalan tudjak majd kezelni..fogadd el magad olyannak, amilyen vagy, es taplalkozz kiegyensulyozottan!! :)
2009. szept. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el edzeni, állits össze egy étrendet egészséges összetevőkből. Én is igy szedtem fel "néhány" kilót, mert én is nagyon vékony voltam. Én ezzel a módszerrel értem el a célom, és most olyan testalkatom van, amilyet szerettem volna. Dióhéjban ennyi. Ha tényleg komolyan gondolod, és érdekel a dolog, akkor tudok segíteni.
2009. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Ne evéssel akarj hízni, abból csak háj lesz :) Az edzés hatásos, jobban is fogsz kinézni tőle, és mint köztudott, az izom nehezebb, mint a háj :)
2010. márc. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim válasza:
2010. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:

Sziasztok!

En hosszu eveket szenvedtem sovanyan. Nem reg csunya betegsegem volt es meg jobban lefogytam. Elkeseredettsegemben lementem az elsö konditerembe es kertem, hogy aruljak el melyik az a szer ami biztosan növeli a testsulyom. Nagyon rendesek voltak:)

Ajanlottak egy turmixot a szer nevet nem irom ide mert nem reklamot szeretnek, ill nem is tudom, hogy lehet e. bA lenyeg, hogy 3 het alatt 6 kilot hiztam!!!!!!!! Az etkezesemet nem valtoztattam, csak reggel es este iszom a turmixot!! 40 eves koromra ertem el hogy valami vegre hizasra kenyszeriti a szervezetem! Ja es nem sportolok mellette, csak ugyan ugy elek mint eddig.

2010. máj. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Utolsotol kerzednem, hogy esetleg e-mailben elarulna annak a szernek a nevet? Nagy szuksegem lenne ra. Koszi
2010. máj. 17. 12:05
 10/34 anonim válasza:

Termeszetesen, hisz segiteni szeretnek mindenkinek! Hatha masnal is bevalik:):):)

Kerem a cimet es kuldöm is nevet!


Elnezest nincsenek ekezetes betuim!!!!

2010. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!