Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Péntek óta eléggé beteg...

Péntek óta eléggé beteg vagyok! Lehetséges h csak egy egyszerű megfázás de nagyon csúnyán köhögök és alig kapok levegőt. A lényeg az hogy nem nagyon eszem azóta. Ez kb meddig lesz még így? ( Péntek óta emiatt 2 kilo lement rólam)

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én múlt hét vasárnaptól voltam 39 fokos lázas péntekig. Én sem ettem semmit.
2013. márc. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor ne is erőltessem az evést?
2013. márc. 3. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem ártana elmenni az orvoshoz.

Ugyanis ha nem csak sima vírusos megbetegedésről van szó, hanem bakteriális, akkor antibiotikum kell.

Különben könnyen előfordulhat szövődmény.

A környezetemben most csupa olyan beteg volt, akik kezdték az influenzával, majd pedig rászedtek egy bakteriális fertőzést, aki időben kapott antibiotikumot, az meggyógyult, aki meg nem ment el egyből orvoshoz, annak meg tüdőgyulladása lett.

És igen, amíg beteg vagy, elképzelhető, hogy nem étvágytalan is leszel.

2013. márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem hozzászólóval egyet értek. Menj orvoshoz, akár ügyeletre! Nagyon veszélyes a mostani influenza. Benne voltam én is. Olvastam az ujságban, hogy a tüdőre megy.
2013. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!