Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyókúrázásnál milyen joghurt...

Asami kérdése:

Fogyókúrázásnál milyen joghurtot lehet enni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 3. 13:59
 1/4 Tímea12 válasza:
Olyat egyél amiben édesitöszer van,és az van ráirva hogy 0 egész egy százalékos a zsirtartalma spar vagy tescoban lehet kapni ilyet meg joghurtitalat is!!Ezt onnan tudom hogy én is fogyoztam ha bármit segithetek kérdezz nyugodtan!!!Tudok segiteni!!!
2013. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor az a lényeg hogy 0,1%-os legyen?
2013. márc. 3. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
ne egyél semmilyent, tej van benne, a tej pedig magas glikémiás indexű élelmiszer, tejcukor van benne, a cukor pedig inzulintermelést vált ki a szervezetedben és ezzel szépen leállítod a zsírégetést... amúgy hogy fogyókúrázol?
2013. márc. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló jót írt, rosszul.

Ha megengeditek kijavítanám, mert egyébként nagyon fontos amit írt.

A tej ALACSONY glikémiás értékű élelmiszer, DE a benne lévő növekedési hormonok, fehérjék a cukortartalomhoz képest óriási INZULIN szekréciót váltanak ki. Tehát a vércukorszintünket különösebben nem, de az INZULINSZINTÜNKET nagyon megemeli, és ezzel leáll a zsírégetés, raktározás indul be.


Ez független a zsírtartalmától, mint ahogyan már ételek zsírtartalma is szinte mindegy fogyás szempontjából. Annyi jelentősége van, hogy ha már raktároz a szervezet mert valaki kenyeret eszik, akkor a zsíros kenyérből több tápanyagot tud raktározni.. ideális esetben mondjuk zsíros hús vagy zsíros zöldség mellett nem történik a szükséges mennyiség feletti zsírraktározás, a gabonákat nem termesztő népeknél ezért nem létezik elhízás, illetve a tejet nem fogyasztóknál is ezért ritkább vagy ismeretlen az elhízás, cukorbetegség..

2013. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!