Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnék könnyen hízni?...

Hogyan tudnék könnyen hízni? Vagy milyen ételeket egyek hogy jobban hízzak?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, 165-170 cm és 40-42 kiló és nagyon sokan mondják hogy sovány vagyok és ez nagyon rosszul szokott esni de nem szoktam annyira felvenni.(Alakom egyáltalán nincs.) De a lényeg hogy nem ezek a szólások miatt hanem alapból én is vékonynak látom magam, és rám férne a hízás, de nem tudom hogy mit egyek? Mert az egy dolog hogy a csoki és kenyér stb.. hizlal de én elég nehezen tudok hízni, de nagyon könnyen tudok fogyni...és tudnátok valami jó tippet hogy pl hány kalóriát kéne egy nap elfogyasztanom vagy konkrét ételeket amik hizlalóbbak?

2013. márc. 15. 22:00
 1/2 Lady Amanda válasza:
Szia!! Próbálj meg nem stresszelni, olyan ételeket enni, amik hízlalnak pl: kenyér,csoki,banán,olajos magvak,péksütemének stb. Én 14éves vagyok, és nekem sem látszik annyira az alakom (kisebb mell,kicsit kigömbölyödő csípő)-m van,de én nem bánom hogy nincsen homokóra alakom... Légy türelmes,majd egy pár év múlva látszani fog az alakod, és dögleni fognak utánnad a pasik... ;)
2013. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hátjó.:) köszii.
2013. márc. 17. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!