Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Étel-, és cukorfüggő vagyok!...

Étel-, és cukorfüggő vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Minden nap kell valami édeset ennem, különben egész nap depressziós vagyok, meg ingerült, hozzám sem lehet szólni, nem tudok koncentrálni semmire.


Másik, amit észrevettem, mindig mindent addig eszek, ameddig van, például lehet, hogy 3 szelet pizzával jóllakom, de eszek tovább, amíg van, ha egyedül vagyok itthon, addig nem nyugszom, amíg mindent el nem pusztítok, már nem is szoktam vásárolni, csak 1-1 napra.


Beszéltem már orvossal, azt mondja, nem szervi eredetű, fogalmam sincs, mit csináljak vele...


2013. márc. 18. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nyomtasd ki ezt a fotót és tedd a hűtőszekrényedre és a konyhába.

[link]

2013. márc. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
183 centis vagyok, és 95 kiló, 2 éve tartom a súlyom, sokat sportolok, csak az evéssel van baj...
2013. márc. 18. 15:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen hiánypótló lehet nálad, vagy csak egyszerűen unalomból eszel, talán pszichológus.
2013. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem,unatkozol!Ha érzed,hogy éhes vagy foglald el magad valamivel!Ja és egyél kisebb adagokban,és lassan!!Ha ez nem jön be nem tudom...
2013. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!