Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Daedalon hízlal?

Daedalon hízlal?

Figyelt kérdés

2013. márc. 18. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:

őő, inkább altat:D

meg amennyi pénzbe kerül, a gyártói tuti híznak rajta...


amúgy tudtommal simaizomlazító, nyálkahártya nyugtató vagy mi a fene... nemhiszem, hogy hízlalna

2013. márc. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak mert be akarok venni de most vagyok fogyó után és nem akarok hízni.
2013. márc. 18. 21:33
 3/7 anonim ***** válasza:

pff:D

és miért akarsz bevenni? ha már itt tartunk:)

2013. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hányingered van? Akkor inkább egy B6-ot vegyél be, mert a Daedalon tényleg KO-ra bealtat, legalábbis engem, és a világom nem tudom vagy fél napig, ha beveszem. Nekem nagyon ütős, és semmi pénzért be nem venném soha többé.


Ha hányingered van, végy be egy B6-ot.


Az oké, hogy fogyókúra után vagy, valószínű, hogy vitamin hiányod is van, miért ne vehetnél be vitamin készítményt. Az, hogy a vitaminok étvágyat csinálnak egy nagy baromság, én is hallottam. Szerintem az a lényegesebb, hogy egészséges légy, és ne az, hogy görcsösen figyeld a mérleg nyelvét. Végy be vitamint és légy egészséges.

2013. márc. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
azért mert muszáj aludnom és nem tudok aludni mert összejöttek a dolgok és csak forgolódok de hogy most hízzak, nem akarok gyógyszert bevenni, csak akkor ha kiüt, alszok és nem hízok.
2013. márc. 18. 22:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Ne a súlyod körül forogjanak a gondolataid, annyira fölösleges. Éld az életed.

Ne akard bogyókkal kiütni magad, mindegy, minek hívod, Daedalon vagy nyugtató, vagy drog vagy alkohol, NE tedd. Ha problémád van, nézz szembe vele, a legjobb, ha felkeresed Istent, és elbeszélgetsz vele a dolgokról, meghallgat, és válaszolni is fog.

Utána meglátod, jót fogsz aludni is.

2013. márc. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

őőő a térítést hagyjuk máskorra...


szóval ja... ha aludni akarsz, kezd ott, hogy kikapcsolod a gépet:D

ne bogyózd magad, Michael Jackson is abba halt bele!:D


elalvás előtt már az ágyban fekve, lassan, nyugodtan kortyolgass el egy bögre finom, meleg tejet vagy kakaót, aztán húzd magadra a takarót és annyi

ha meg bajod van, ne a testsúlyod legyen az elsődleges szempont..

2013. márc. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!