Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy tudok megint rendesen enni?

Hogy tudok megint rendesen enni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi egy évben nagyon lefogytam.(mentális probléma miatt) És azóta egyszerűen nem tudok enni. Van olyan hogy 2 napig nem eszek mást, csak egy szendvicset, és éhes sem vagyok. Tudom hogy ez így rossz, próbáltam már többet enni, rendszeresen, de nem megy. Ha nem esik jól, akkor szinte rosszul vagyok utána.

Mit tegyek? Nem tudom magamba tömni az ételt...


2013. márc. 21. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
menj el a háziorvosodhoz és ő ír fel neked valami ilyen "étvágy hozó" gyógyszert :)
2013. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos ismerem ezt a helyzetet. En mostanra tudok csak ujra rendesen enni, de figyelnem kell, mert ha egyszer ehes vagyok es nincs alkalmam enni, egy pont utan visszajon az ezvagyzalansag.


Reggelente erdemes banant enni. az meghozza a tovabbi etvagyat ebedre.

ezen kovul beres csepp jot tesz, citromfutea, es magne B6.

Otthon nalam azota is van hogy mire megcsinalom az etelt, elmegy az etvagyam, ezert altalaban etterembe eszek, vagy rendelek. ugy jobban esik.

Par hete meg annyira nem volt etvagyam, hogy egy aktimelt meg tudjak inni egybe. mostanra sokat javult:)

Neked is remelem jobb lesz. A nyugom a legfontosabb.

2013. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Valamilyen étvágynövelő lehet segítene, pl. Béres csepp, nekem bevált. Vagy próbálj legalább gyümölcsöt enni, az is éhségérzetet ad. De a legfontosabb az lenne, ha a problémád okát kezeltetnéd.
2013. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltass egy vérképet, ártani nem árthat, lehet hogy vérszegény vagy, ez is okozhat akár pszichés problémákat is.
2013. márc. 22. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, sajnos vérszegény vagyok. Most megpróbálok minden reggel gyümölcsöt enni, az hátha hat, csak reggel semmit sem tudok megenni, hányingerem lesz tőle.

2013. márc. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!