Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Manapság az összes fiatal...

Mi közöd Tőle kérdése:

Manapság az összes fiatal alul, vagy túltáplált?

Figyelt kérdés

A minap az utcán való sétálgatás közben megnéztem jól magamnak szinte az összes embert, akit tudtam. Többségében fiatalok (12-16 év körüliek) voltak. Megnéztem belőlük mondjuk 100-at és túlzás nélkül mondhatom, hogy egyiküket sem láttam "jó bőrben". Kisebbségben voltak a "gurulósok", többségben az egyszálbél, nagyon vékony gyerekek ("gizdák"). Ha attól elvonatkoztatunk, hogy egy néhányukról csak nagyon kevés intelligencia sugárzott ki, akkor is tragikus a helyzet szerintem.


Szerintetek mitől van ez? Csak én láttam így, hogy nagyon kevés a normális testfelépítésű gyerek manapság a környezetünkben? Mi lesz így a jövendőbeli nemzedékekkel?


2013. márc. 22. 22:04
 1/1 anonim válasza:
Ez azért van mert sokan nem foglalkoznak magukkal.A lányok azt hiszik,hogy minél vékonyabbak annál szebbek,szerintem ez nem jó.A fiúk meg csak az arcukkal vannak elfoglalva és a hajukkal.
2013. márc. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!