Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kicsit utánanéztem felnőttfejj...

Bruteon kérdése:

Kicsit utánanéztem felnőttfejjel a dolognak, és azt olvastam, hogy nem egészséges a tej fogyasztása. Ezért abbahagytam a tejtermékek fogyasztását, de elvonási tüneteim vannak. Lehet-e venni valahol 1,5%-os zsírtartalmú tejtapaszt?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
macska vagy? azoknak nem jó felnőtten tejet inni
2013. márc. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy mit??? Tejtapaszt? Egyél inkább kaukázusi kefírt, joghurtot. Ezek egészségesek a tejjel szemben.
2013. márc. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
2013. márc. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a macskáknak nem jó,az embereknek sem! rengeteg,főleg emésztési problémát okoz. De, én is tudom,ezt néha mégis iszom.
2013. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem veszitek észre, hogy kamu kérdés?
2013. márc. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a gyógyszertárban van tejtapasz. Az ánuszodra kell felhelyezni, másnap leszedni és nyalogatni 10 percig.
2013. márc. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez egy olyan nagy hülyeség, a hús és zsírfélér mérgezőek a tejtermékek is a magokban sok az olaj nem jó! A füvet ne edd meg mert a tehén haragudni fog rád mert megetted elöle a füvet. tudod mit? egyél homokot a sarki homokozóból, abba sok a Ch8 és a b4h4 vitamin meg a 2x használt macskaalomba is van sok g16 és h1r9 vitamin azt is érdemes enni. DE nem kenyérrel hanem fakéreggel, mivel abba annyi tápanyag van. VIZET nem szabad inni mivel abba sok a vízkő és sok benne az élö organizmus. Csak is a Teve ürülékéből kinyert szüretlen trágyalevet szabad fogyasztani mivel azt már a teve jól átszürte, nincs benne vizkő egyszerűen semmi. Ha mást nem eszel csak ezeket több mint 100-120 évig élhetsz. Ja és a zöldségeket és a gyümölcsöt mellőzd mivel a zöldségek földben vannak, az már milyen fujj, a gyümölcsöket meg leszarhatják a madarak, hmm jó madár szar, azt megeheted de a gyümölcsöt NEM.



Amúgy gondolj bele, régen nem vót kóla tejet ittak és vizet. Volt bajuk? Most meg iszod az ízesitett ****okat és szinezett micsodákat , na attol van bajod. A tej azt kell inni. A sok vega meg egye a homokot, ész :) !!!!

2013. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!