Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért érzem úgy, hogy tele...

Miért érzem úgy, hogy tele vagyok? Mit tegyek, hogy jobban legyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma mikor felkeltem (11 körül) nagyon éhes voltam, megettem egy melegszendvicset (megvártam még rendesen kihűl) mindig megszoktam...és utána egy kis sütit is ettem tényleg nem sokat! Azt azért megemlítem, hogy kiskorom óta rettegek a hányástól. És néha bennem van evés közben, hogy mi van ha kihányom? Most is bennem volt egy kicsit emiatt utána hányingerem volt..ez már elmúlt, de most úgy érzem, hogy nagyon tele van a gyomrom főleg ha felállok. Lehet ez pszihés alapon? Vagy mitől érezhetem ezt?
2013. márc. 28. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát elég sok oka lehet. Kiegyensúlyozatlan táplálkozás, túlzott dohányzás, alkoholfogyasztás, gyógyszerek mellékhatása, testmozgás hiánya, korábbi koplalás miatt beszűkült a gyomor, illetve ugye a placebo. Ezeket a dolgokat lehetőleg hagyjuk el. Reggel érdemes zöldségeket és gyümölcsöket fogyasztani, a kávéból fogjunk vissza, édességeket toljuk ki más napszakra.
2013. márc. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:) a kiegyensúlyozatlan táplálkozás az lehetséges. Nem dohányzok ritkán iszok alkoholt akkor se sokat, nem is nagyon szoktam koplalni. Talán még az, hogy keveset mozgok. Amúgy 16 éves lány vagyok:)
2013. márc. 28. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!