Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyomorfájdalmak nehéz ételek...

Gyomorfájdalmak nehéz ételek után?!

Figyelt kérdés

1 hete szénhidrátmegvonásos diétát tartok(nem eszek kenyeret, tésztát, egyéb lisztes ill. cukros dolgokat), azonban tegnap és tegnap előtt ettem kalácsot(2 db, házi készítésű), de annyira fájt a gyomrom utána hogy azt hittem, mindjárt elhányom magam. A refluxom is felerősödött.Szerencsére gyenge refluxom van, tehát nem savas, de a kalács nagyon sokszor visszajött pedig gyógyszer mellett nem igazán szokott max. 1-2-szer.

Eddig semmi bajom nem volt a lisztes ételektől csak a zsíros/olajos ételek terhelték meg a gyomrom fokozottabban. Azonban lisztérzékenység nem lehet hisz, a többi tünetei nem jelentek meg.

Más is van így? Esetleg csak "gyenge" a gyomrom és nem bírja a "nehezebb" ételeket?


2013. márc. 31. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyenge a gyomrod.

Akárki akármit mond, meggyőződésem, hogy szénhidrát kell, én ha nem eszek szénhidrátot(rizs, krumpli, zab) akkor gyomorsavam lesz. Nincs ami felszívja. Mondhat akár akármit, én eszek ch-t és attól lettem jobban és erősebb.

2013. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Feltehetted volna a kérdést úgy is, hogy rák lisztes kaják után?


Bingó, igen, így reagál a testünk szerencsétlen, ha nem jó "üzemanyagot" töltesz bele, akkor sz.arul fog működni.


Ezt szebben úgy mondják hogy elhízás, cukorbetegség, autoimmun betegségek, szív-érrendszeri betegségek, reflux.. én csak sz.ar működésnek nevezem.


Lisztelhagyás után kissé érzékenyebb lesz az ember, valahogy elmúlik a gabona-mámor (nem viszel be tudatmódosító anyagokat!) és hirtelen elég fura újra enni. Van ilyen, van ilyen :D

2013. ápr. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!