Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen a mai étrendem? Miből...

Milyen a mai étrendem? Miből kellett volna többet ennem?

Figyelt kérdés

reggeli:


3 vékony szelet sonka, 1,5 teáskanál torma, 1 tojás, 1 zöldhagyma, 2 pirosretek



ebéd:

brassói, de nem marhahússal hanem csirkemellel + ugye sültkrumpli, 1 éttermi adag kb


uzsonnára uez, 1 éttermi adag kb


+ most ettem 2 vékonyabb szelet tortát mert születésnapom van ( kb 3 cm-s joghurtréteg rajta, meg 1 cm-s piskóta alatta)


+ 2 krémes fehér activia


_____


nekem a sültburgonya meg a torta így utólag sok meg nem egészséges, viszont egyiket sem szoktam enni túl sűrűn, szóval annyira nem vészes. még a vacsora hátra van, ami szerintem u az lesz mint a reggeli, csak kigyóuborka is lesz hozzá, meg több zöldhagyma.


18 éves fiú vagyok, 59 kilós.



2013. ápr. 1. 17:41
 1/4 anonim válasza:
ezt hogyérted ? mit szeretnél előszöris? hízni?
2013. ápr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát..inkább megtartani a tömegem :)
2013. ápr. 1. 17:48
 3/4 anonim válasza:
Kutyaszarból több kellett volna
2013. ápr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Torta, joghurt (activia), krumpli felejtős, egyébként ha ilyeneket nem szoktál enni, akkor rendben leszel. A reggeli igen jó, ahhoz hasonlítson a többi étkezés is. Brassóinál lehet a burgonyát például sült paszternákra cserélni, ami egy sokkal kedvezőbb zöldség, igazi zöldség. A burgonya egy keményítővel teli gumó, ráadásul igen nagy mennyiségben a bélfalunkat károsító anyagokat tartalmaz, sajna.
2013. ápr. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!