Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy határozzam el magam...

Hogy határozzam el magam ténylegesen a fogyókúra mellett?

Figyelt kérdés
fiatal vagyok,folyamatosan azon jár az eszem,hogy fogynom kellene,tény hogy van rajtam b 15 kg felesleg amitől jóvolna megszabadulni.Már nagyon sokszor elhatároztam hogy fogyókúrázásba kezdek ideig óráig ment aztán mindig az édesség győzött.segítsetek ,ebbe belefogok betegedni ha így folytatódik.Úgyérzem ez már lelkileg is megvisel.köszönöm.

2013. ápr. 3. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne sanyargasd magad, lakj jól 'egészséges' kajákkal. Akkor kevésbé fogod kívánni a többi ételt, az édességvágyat elnyomhatod gyümölcsökkel, vagy maglisztes sütikkel.


Ha jóllaksz hússal és zöldséggel, akkor azért bírható a 'diéta'. Egy divatfogyókúrát meg nem lehet bírni, ez tény, én sem bírnám.

2013. ápr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod.:)
2013. ápr. 4. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!