Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan egyek síeléskor fogyókú...

Cherry-13 kérdése:

Hogyan egyek síeléskor fogyókúra mellett?

Figyelt kérdés
Már lassan fél éve diétázom és eddig 7 kg-ot fogytam. Nemsokára megyek síelni és nem tudom, hogy hogyan egyek és mennyit. 1 hetes sítáborba megyek, ahol mindennap kijárunk és kaját nekünk kell vinni. Reggelire zabkását gondoltam, a buszra pedig szendvicset, gyümölcsöt, levest termoszban szeretnék vinni és talán még csokit is megengedhetek magamnak, hiszen úgyis lemozgom, nem? Meg egy napra is fogok menni családdal, és általában büfében ebédelünk. Ott ehetek gőzgombócot vagy virslit zsemlével?

2013. jan. 16. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Öhm, nem tolakodásból, és tudom, hogy nem tartozik a kérdéshez, de egészen véletlenül nem vasárnap reggel indulsz síelni szlovéniába?
2013. jan. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, majd csak februárban megyek:)
2013. jan. 17. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocs. Csak mert akkor indul sítáborom. :) Amúgy az étkezés amit leírtál jó, és amúgy is sokat fogsz mozogni.
2013. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is ezen a kérdéskörön gondolkozok, mi is februárban megyünk egy hétre, és mi is magunk visszük a kaját. én az előző 3 hónapban fogytam egy 10est, én sem szeretném elrontani. (mert azért egy hét masszív kajálás nem tenne jót...)


úgy szoktuk megoldani, hogy szobánként mindenki főz fejenként az 5-6 főnek, és akkor minden estére van különböző adag kaja. ugye a saját napomat tudom úgy csinálni, hogy finom legyen a többieknek is, de diétás. kicsit többet fogok csinálni, hogy ha vmelyik nap nagyon durva lenne a többiek miatt, akkor egyszerűen azt mondom, h én a sajátomat most jobban kívánom. meg meg szoktuk vmennyire előre beszélni, úgyhogy nagyjából tudni fogom, hogy mire számítsak. ezek az esti kajálások.


egyébként a kicsi sífalvakban is van bolt, lehet venni tojást, csirkesonkát, zöldségeket pl. reggelire.


mivel franciaországba megyünk, ott kenyérfélékben ugye sajnos elég erősek, tavaly is azt rendelt a szoba reggelre és abból pakoltunk a pályára. ha éppen ez adódik, azért túl fogom élni, egész nap mozogni fogok, szerintem ezen te se parázz.


amit a pályára magammal fogok vinni, azok házi készítésű müzliszeletek lesznek, ezt neked is ajánlom, egy kis mézzel ragassz össze zabpelyhet, aszalt gyümölcsöket, 85%-os csokitörmeléket, kókuszreszelék, mandula stb., ami energiával tud ellátni, ha hirtelen kell. a hüttékben meg szerintem levesre fogok pályázni.

(én a helyedben nem biztos h gőzgombócot meg virslit akarnék enni, cukor-zsír... de ha hozzá tartozik az élményhez, szerintem egy-két nap belefér, csak akkor ne legyél tőle depressziós)


ami még szerintem buktató lesz valamennyire, hogy esténként nyilván lesz valamennyi ivászat :) de hát pihenünk, síelünk, haverokkal vagyunk, szerintem súlyt tartani próbálj, ne azon aggódj, hogy kalóriadeficitben legyél...


plusz ezeken a helyeken a legtöbb esetben van medence, lehet úszkálni, ha nem lett volna elég az egész napos sí és aggódsz. amúgy is jó az izmoknak, ha nem ugyanolyan mozgást csinál 6 napig intenzíven.


jó csúszást!:)

2013. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!